Nakupování

Zimní dovolená

Patříte k lidem, kteří si pravidelně berou dovolenou v zimě? Kteří si nedovedou představit zimu bez sněhu? K těm, co už celý podzim mažou lyže, kontrolují lyžařskou výbavu a se spuštěním první sjezdovky už stojí na lyžích na svahu a sjíždí dolů v elegantních obloučcích? Pak byste měli zpozornět a kouknout se na tuhle nabídku.

lyžař

Ski Červená Voda to je sjezdovka, na které chcete strávit svou zimní dovolenou! Moderní areál se čtyřsedačkovou i dvousedačkovou lanovkou i s několika vleky je výhodný v tom že z kopce můžete sjíždět na dvě strany, a to do Čeňkovic nebo Červené Vody a z obou míst vás opět lanovka vyveze nahoru.

Ani běžkaři nebudou stranou a mohou využít běžecké trasy, které jsou za příznivých sněhových podmínek upravovány v délce 60 km.

Pokud rádi vyrážíte na zimní dovolenou někam do lyžařského střediska, tak pochopitelěn očekáváte, že bude mít veškerý servis, ať už myslíme servis jako ubytování, nebo servis jako opravnu. Co se týká skiareálu Červená Voda, ta budete maximálně spokojení. Výběr z ubytování je široký, včetně ubytování přímo u sjezdovky a servis vašich lyží, včetně půjčovny budete mít také přímo u sjezdovky.

zima

Samozřejmostí je každodenní úprava sjezdovky a večerní lyžování.

Máte děti a chcete, aby se naučili správné základy lyžování? Není nic snazšího, než je přihlásit do Kid parku a nechat školené instruktory, aby základy sjezdového lyžování vaše děti naučili. Ale i pokud si najdete partnera, který na lyžích nikdy nestál, je možnost vzít ho do skiareálu Červená Voda, protože si zde najde i nejjednodušší modrá sjezdovka, kde ho můžete pohodlně základy lyžování učit.

Plánujete zimní dovolenou a nechcete jet do Krkonoš, kde bývá na sjezdovkách celá Praha, tak vyzkoušejte Orlické hory. Skiareál Červená Voda na Bukové hoře je moderní rozrůstající se areál, který vám nabídne služby na nejvyšší úrovni.