Síťovina v ulicích

Pokud máte dojem, že punčochové síťované kalhoty jsou pouze pro děti nebo na tancování, tak se pletete. I přes to, že jsou odvážně a zdá se na první pohled, že nejsou příliš elegantní, nastává právě nyní doba, kdy je potřeba si uvědomit právě opak!

Po lakované kůži nebo latexu je to totiž nový trend, který se považuje za opravdu sexy a každý se v něm může najít, protože síťovina se teď nosí ke všemu. Samozřejmě v různých podobách. Síťovina je totiž momentálně trend číslo jedna hlavně do ulic! Nejde tedy samozřejmě pouze o síťované punčochové kalhoty, ale také o doplňky.

Ty dodají vašemu modelu sex-appeal i v zimě. Letos je při nákupech určitě nevynechejte.
Síťovina se v první řadě opět objevila na slavných molech a to opět ve všech podobách. Nejen, že se objevila právě v modelech elegantních značky Chanel nebo Saint Laurent. To bylo na podzim. Již na jaře potom značka Balmain a Margiel uvedl prvky síťoviny do života. Od té doby snad každá z celebrit měla pouliční model s prvky síťoviny.

Nemáte tušení, jak ji nosit? Jedna z odvážných variant je, že zcela nekonvenčně na spodní prádlo vezmete síťované triko a nebo ke krátké sukni vezmete síťované punčochové kalhoty. Pokud nemáte takovou odvahu, můžete síťovinu nechat jen decentně vykouknout zpod svetru nebo roztrhaných kalhot. Pokud se vyžíváte v zajímavých ponožkách, i ty budou velkým trendem, když budou vykukovat z vašich kalhot.

Věřte nebo ne, určitě si ji i vy můžete zamilovat, pokud ji budete oblékat tak, jak vám se líbí a je vám příjemná. Prostě síťoviny není letos nikdy moc nebo málo!

Přesvědčte se o tom i vy, běžte nakupovat a sledujte, kolik různých variant v obchodech najdete. Jak už bylo uvedeno, můžete začít ponožkami a topy, které mají prvky síťoviny či to vzít přes síťované punčochy nebo celá trika či šaty. Fantazii se meze nekladou a nemůžete udělat chybu.