Saturday, 20 November 2021

Zlepšete svůj zdravotní stav zhubnutím

I když se dnes novináři zaměřují hlavně na anorexii a další duševní poruchy související s příjmem potravy, ve skutečnosti má česká společnost zcela opačným problém, a sice s přejídáním. Obézních lidí v našich zeměpisných šířkách raketovým tempem přibývá a stále častěji jsou nadměrnou vahou zužování i děti školou povinné. Obezita není rozhodně maličkost, nad kterou bychom měli mávnout rukou. Naopak se jedná o velice nebezpečnou záležitost, která může vyústit i k rozvoji různých chronických onemocnění, a to ať už tělesného nebo duševního charakteru.

Cvičení

S obezitou je rozhodně nezbytné bojovat, jinak toho můžete litovat. Nejdříve je však dobrém zjistit aktuální stav a zdali vůbec obézní jste. Možná se budete divit, ale pouze za pomocí váhy se to zjistit nedá, alespoň ne přesně. V tomto ohledu je daleko efektivnější index BMI https://www.bmikalkulacka.cz/, jenž si každý může spočítat buďto klasicky na papíře nebo k tomu použít speciální kalkulačku, kterou lze najít na specializovaných stránkách. S její pomocí to jde docela svižně.

Ideální jídelníček neexistuje

Spousta lidí věří na něco jako dokonalá dieta či ideální jídelníček, po kterém budou hubnout bleskovou rychlostí. Nic takového neexistuje, žádné univerzální řešení není. Hubnout je v podstatě jednoduché, stačí jen snížit energetický příjem pod energetické výdaje. Pak půjdou kilogramy dolů. Docílit toho je však složitější. Určitě je nezbytné živit se zdravě, a sice hlavně zeleninou, luštěninami a ovocem. Klidně můžete přidat i maso, nicméně to by mělo být netučné a upravováno bez olejů a dalších tuků. Pak byste měli ubírat na váze docela bez potíží.

Činky a zelenina

Ne vždy to však jde podle plánu. V takovém případě je dobré navštívit odborníka, který vás navede správným směrem. Často může během prvního pohovoru najít základní dietní chybu, po jejíž odstranění už budete plynule ubírat na váze. Jindy je potřeba více zkoumání, ale nakonec to většinou jde dobrým směrem.

Tuesday, 1 October 2019

Výhody produktů Asfora

Řada Asfora nabízí vysoce elegantní a přitom funkční přístroje zaručující kvalitu za dobrou cenu. Francouzská firma Schneider již na trhu nějaký ten rok působí, proto již ve své nabídce má hned několik produktových řad, z nichž každá se zaměřuje na něco jiné. Jedna je hravá a pestrá, nabízí hned několik barevných variant. Další je originální a používá přírodní materiály, díky nimž je velmi unikátní a stylová. A Asfora? Ta nabízí klasický styl v moderním provedení.stará zásuvka
Produkty Asfora jsou na rozdíl od Unica prodávány jako komplet. Obsahují strojek i rámeček. Důvodem jsou také omezené barevné možnosti. Přístroje jsou dostupné pouze ve dvou barvách: polar (čistě bílá) a marfil (krémová). Unica umožňuje objednat každou část zvlášť a vytvořit si tak zajímavou barevnou kombinaci přímo podle potřeb interiéru. Oproti tomu Asfora svou univerzálností zapadne prostě kamkoliv. Jaké jsou její další výhody?

 • Nabízí bezpečné a spolehlivé funkce. Tyto funkce jsou navíc v největším počtu, který ve svých produktových řadách společnost kdy nabízela. Od spínačů a různých zásuvek až po stmívače či ovladače rolet.
 • Materiál je velice kvalitní, příjemný na pohled i na dotek. Navíc dlouho vydrží jako nový.
 • Nabídka produktů je ve výhodné cenové relaci.
 • Objednání je velmi jednoduché. Na https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-asfora/můžete vybírat z velkého množství produktů této řady.
 • Montáž je také velmi jednoduchá. Usnadňuje ji návod na zadní straně přístrojů a také bezšroubové svorky u vypínačů.
 • V nabídce jsou i několikanásobné rámečky – od jednoduchých až po šestinásobné.
 • Možnost využití v domácnostech i ubytovacích zařízeních či firmách. Široká škála produktů se hodí prostě všude.

prodlužovací kabel
Omezená nabídka barev umožňuje výrobu ve velkých sériích. Výsledkem jsou pak prvotřídní produkty za nízkou cenu. Takže nákup u této společnosti se rozhodně vyplatí.

Tuesday, 17 September 2019

Péče o domácí bazény

Při péči v domácích podmínkách nesmíme zapomínat na základní a velice důležité aspekty čištění vody v bazénu. Pořídili jste si bazén a teď tápete ve všech těch přípravcích a čistidlech? Nevíte, co všechno ještě budete potřebovat? Jistě se brzy velice rychle zorientujete.
I v domácích podmínkách musíme čistit vodu pomocí speciálních přípravků. Mezi oblíbené patří třísložkové tablety do bazénu 3v1.

lahátko

Oblíbené třísložkové tablety

Komplexní péči mohou zajistit pouze komplexní čistící přípravky. Domácí zahradní typ koupání nemusí být náročný na udržování vody v čistotě. Stačí k tomu ty správné prostředky.
Optimální kvality dosáhnete pomocí dávkování třínožkových tablet. Udržují vodu čistou a zároveň hygienicky nezávadnou. Tiplex obsahují tři účinné složky. Jedná se o chlorový přípravek. Díky chloru máte zaručenou zdravotní nezávadnost. Můžete si být jistí, že žádné mikroby, bakterie, plísně, viry nebo další nežádoucí projevy vody, nebudou mít žádnou šanci.
Specifické vlastnosti:

 1. Udržení optimální hodnoty chloru – chlor je důležité doplňovat, protože jinak by nám voda mohla zezelenat a co hůře, mohly by se v ní začít objevovat viry, bakterie, mikroby nebo choroboplodné zárodky, na které naše tělo není přizpůsobené.
 2. Potlačuje růst řas – další pozitivní a nenahraditelná vlastnost tohoto přípravku. Potlačením řas zamezíte jejich vzniku i jejich následnému růstu. Díky tomu budete mít vodu průzračně čistou, protože zamezíte vzniku nazelenalého odstínu.
 3. Podpora eliminace zákalu – voda si občas dělá, co se jí zlíbí a proto ji musíme patřičně upravovat. Tento přípravek zajistí, že se nebudete muset obávat ani zákalu. Voda se krásně projasní.

aquapark
Přípravek můžete zakoupit ve formě:

 • Vhodné pro malé objemy vody – takzvaný přípravek mini, 20g.
 • Vhodný pro velké a střední objemy vody – takzvaný přípravek maxi, 200g.

Trio je ten správný počet vlastností pro čištění vody v domácích podmínkách.

Thursday, 9 August 2018

Šaty dělají nevěstu

Ačkoliv se stále více párů rozhoduje ke společnému soužití bez požehnání úřadů i církve, svatební obřad je stále významnou životní událostí. Chtělo by se říci, že tohle prožijete jednou za život, ale všichni víme, jak to dnes chodí. Jedno je ale jisté – jen jednou to bude poprvé. A právě v tento den musí být každá nevěsta za opravdovou princeznu.

anděl

 • I když ve skutečnosti třeba nemá míry modelky.

Vhodné šaty dokáží v tomto ohledu pravé divy. Třeba právě vy si teď říkáte, že těm nevěstám, co mají dokonalé křivky, těm je hej. Ale co vy?
Jednoduchá rada – přestaňte hořekovat a vydejte se vyzkoušet si šaty do nějakého vhodného butiku.Salón, který nabízí luxusní svatební šaty – Praha, vás oslní nepřebernou nabídkou všech možných střihů, barev, stylů. Prostě si tady vybere skutečně každá dívka či žena.

 • Odbornice, které vás hned u vchodu otipují, budou mít okamžitě jasno, co je potřeba zakrýt a na co je dobré upozornit.

S prázdnou rozhodně neodejdete

Toalety značky Zoryana Stekhnovych sedí prostě dokonale. Jsou inspirovány Francouzkami, které jsou proslulé svou elegancí. Pokud byste si přesto nevybrala podle svého gusta, pak není problém se přímo spojit s módní návrhářkou a společnými silami vytvořit to „pravé ořechové“.

 • Možnosti jsou skutečně široké.
  • Od romantických modelů pro něžná stvoření až po nekonvenční styl pro pravou femme fatale.

svatební šaty

Všechny toalety se vyznačují především originalitou, ženskostí a elegancí. V nabídce ale nejsou pouze oděvy pro samotnou nevěstu. Vybrat si zde mohou i družičky nebo maminka nevěsty. A ať už jste nevěstou nebo třeba svědkyní, rozhodně nezapomínejte na vhodné doplňky vaší toalety. Nezapomínejte, že detaily nakonec dotvářejí celek. Ale jinak si s tím starosti nedělejte. Tady vám poradí i s touto záležitostí. Raději se těšte, jak budete na své svatbě oslňující.

Tuesday, 8 August 2017

Abyste byli i Vy spokojeni

Svatba je v životě každého člověka velkou událostí, která by rozhodně neměla být podceňována, pokud ovšem chcete, aby tato velká událost nastala, je nejprve nutné požádat svoji partnerku o ruku. Taková žádost rozhodně není nic jednoduchého, mnohdy to stojí hodně odvahy a plánování, když ovšem všechno vyjde tak, jak by to vyjít mělo, rozhodně se jedná o chvíli, na kterou si každý vždycky moc rád vzpomene. A proto si můžete být naprosto jistí tím, že ani ve Vašem případě tomu nebude jinak. Co byste rozhodně při plánování takové události neměli podceňovat?whring
Chtějte prsten, který se bude líbit
Součástí zásnub je samozřejmě šperk, který bude zdobit ruku Vaší snoubenky. Pokud chcete udělat opravdu dojem a záleží Vám na tom, aby bylo vše velice precizní, rozhodně by Vám mohl padnout do oka zásnubní prsten s diamantem, který je velice zajímavý a krásný. Takový šperk opravdu každého potěší, na to se můžete spolehnout. Nemusíte mít tedy obavy z toho, že byste se dočkali záporné odpovědi. Výběr takového šperku je ovšem mnohdy náročnější, než by se mohlo vůbec zdát, na to se spolehněte.
Chvíle, na které budete vždycky vzpomínat
Vybrat vhodný šperk může být náročné v tom, že mnohdy muži nemají ani ponětí o tom, jakou velikost by měli zvolit. I něco takového má ovšem svoje řešení. Pokud se nechcete spoléhat pouze na svůj odhad, stačí vypozorovat, jaký prsten nosí Vaše vyvolená. Ten potom přeměříte a budete mít jistotu, zda jste si vybrali správně, a zda je Vaše volba opravdu vhodná. Díky tomu Vás jen tak něco nepřekvapí a celá žádost o ruku bude moct proběhnout naprosto bez problémů, na to se spolehněte. Uvidíte, že budete s výsledkem skutečně spokojeni.ring2