Děti

Výhody produktů Asfora

Řada Asfora nabízí vysoce elegantní a přitom funkční přístroje zaručující kvalitu za dobrou cenu. Francouzská firma Schneider již na trhu nějaký ten rok působí, proto již ve své nabídce má hned několik produktových řad, z nichž každá se zaměřuje na něco jiné. Jedna je hravá a pestrá, nabízí hned několik barevných variant. Další je originální a používá přírodní materiály, díky nimž je velmi unikátní a stylová. A Asfora? Ta nabízí klasický styl v moderním provedení.stará zásuvka
Produkty Asfora jsou na rozdíl od Unica prodávány jako komplet. Obsahují strojek i rámeček. Důvodem jsou také omezené barevné možnosti. Přístroje jsou dostupné pouze ve dvou barvách: polar (čistě bílá) a marfil (krémová). Unica umožňuje objednat každou část zvlášť a vytvořit si tak zajímavou barevnou kombinaci přímo podle potřeb interiéru. Oproti tomu Asfora svou univerzálností zapadne prostě kamkoliv. Jaké jsou její další výhody?

  • Nabízí bezpečné a spolehlivé funkce. Tyto funkce jsou navíc v největším počtu, který ve svých produktových řadách společnost kdy nabízela. Od spínačů a různých zásuvek až po stmívače či ovladače rolet.
  • Materiál je velice kvalitní, příjemný na pohled i na dotek. Navíc dlouho vydrží jako nový.
  • Nabídka produktů je ve výhodné cenové relaci.
  • Objednání je velmi jednoduché. Na https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-asfora/můžete vybírat z velkého množství produktů této řady.
  • Montáž je také velmi jednoduchá. Usnadňuje ji návod na zadní straně přístrojů a také bezšroubové svorky u vypínačů.
  • V nabídce jsou i několikanásobné rámečky – od jednoduchých až po šestinásobné.
  • Možnost využití v domácnostech i ubytovacích zařízeních či firmách. Široká škála produktů se hodí prostě všude.

prodlužovací kabel
Omezená nabídka barev umožňuje výrobu ve velkých sériích. Výsledkem jsou pak prvotřídní produkty za nízkou cenu. Takže nákup u této společnosti se rozhodně vyplatí.