Vestavěné skříně

Vestavěná skříň jest taková skříň, která se – nejčastěji na míru – napevno připevní ke stěně od podlahy ke stropu, či ve stěně vyplní výklenek. Je trvalá a zcela nepřenosná. Jakmile je jednou zabudována, už se jí jen tak nezbavíte. To je její hlavní nevýhoda. Naopak její výhodou je dobré využití prostoru. Prostě a jednoduše takovéto skříně „splynou se stěnou“.

Navíc jak již bylo řečeno – je na míru. Perfektně se tedy hodí k interiéru, zejména a hlavně k moderním stylům. Police jsou vám uzpůsobeny a nestane se, že vám bude někde chybět či přesahovat. Mohou prostor skvěle oživit a dodat mu ten pravý styl a nádech.

Lze je využít naprosto pro cokoliv, nejenom pro oblečení, ale také pro všemožné dokumenty, papíry, okrasy a dekorace, součástky, nářadí, materiály ba dokonce i hračky. Vestavěné skříně tedy najdou uplatnění všude – ať už v dílně, obývacím pokoji, ložnici, dětském pokojíčku či v kanceláři. Kde je třeba vytvořit úložný prostor, tam je třeba skříň. A když je potřeba skříň i obytný prostor zároveň – tak tam je třeba skříň vestavěná.

Nespornou výhodou vestavěných skříní jest, že se s nimi nikdy nemusíte a nebudete muset vláčet. Je konec zklamáním a vzteku, který si můžete zažít, když vám skříň donesou pouze ke dveřím paneláku a vy ji pak musíte vláčet až do třetího patra. Je konec neustálému posouvání o půl centimetru tam a o čtvrt centimetru zpátky jenom proto, že by váš náročný partner nebo člen rodiny nebyl zcela spokojen s umístěním skříně.

Je konec shánění stěhováků, kdyby si náhodou lidé, kterým chcete prodat byt, usmysleli, že jej chtějí zcela a naprosto bez nábytku.
S vestavěnou skříní možná na rozdíl od té normální nepohnete. Zato však naprosto skvěle využijete každičký centimetr čtvereční ze svého prostoru. Přichází vestavěná skříň – přichází prostor, moderní styl a klid od vší práce se stěhováním skříní.