Nakupování

Užijte si drobné letní radosti

Vidíte to jako včera. Rodiče vás odvezli na chatu k babičce a dědovi a letní dobrodružství mohlo začít. Koupání v rybníce, popíjení malinovky, chození bosky v trávě, trhání červeného rybízu rovnou do pusy a další a další. Pokuste se tyto vzpomínky v létě opět oživit. Dovolenou si na 2 měsíce asi vzít nemůžete, ale i přesto se inspirujte našimi tipy a užijte si léto, co to jen půjde.

kytara

Ledová tříšť

Po cestě z práce se zastavte na ledovou tříšť. Není většího symbolu léta. Tedy ještě kromě točené zmrzliny a ledové kávy. O víkendu si vyrazte na kole na zmrzlinový pohár.

Chození bosky

Kde to půjde, zujte boty a nechte nohy na boso. Chodidla se jednak vyvětrají, uvolní z bot a promasíruje se nožní klenba.

Česání čerstvého ovoce

Každý druh ovoce, který právě dozrává si utrhněte přímo do pusy. Maliny, angrešt, broskve.

rajčata

Opékání buřtů a koukání do ohně

Domluvte se s přáteli na opékání buřtů na ohni. Jako dítě jste obstojně brnkali na kytaru? Oživte si to. Koukněte na kurz kytary online a překvapte kamarády.

Ležení v trávě a piknik

Pikniková deka je povinná letní výbava. Lehněte si jen tak do trávy a pozorujte mraky. Na dece si poté rozložte svačinu a začtěte se do napínavé detektivky.

Házení žabek

Házeli jste jako malí žabky do rybníka? Vyzvěte děti na souboj, kdo z vás hodí víc?

Pozorování hvězd

Pozorování hvězd je v létě obzvlášť romantika. Sedněte si večer na balkon, zabalte se do deky a pozorujte.

Luční kvítí

Natrhejte si kytici lučního kvítí. Takové přírodní kytice jsou stejně nejkrásnější a váš domov se tím hezky zútulní.

Posílání pohledů

Kdy naposledy jste poslali někomu pohled? Že je to hodně dávno? Nedivíme se. Ale až vyrazíte na výlet nebo dovolenou, vzpomeňte si a pár pohledů pošlete. Ta radost a překvapení, až dotyčný objeví ve schránce psaní od vás.

Hraní deskových her, když venku prší

Letní déšť má něco do sebe. To, jak krásně voní vzduch, když venku zaprší. Ale ven se nemůže, čili otevřete okno a vytáhněte deskové hry. Kdo dnes vyhraje v člověče nezlob se?

Hledání čtyřlístků

Schválně, podaří se vám najít čtyřlístek? Až ho najdete, něco si přejte a schovejte si ho pro štěstí.