Nakupování

Příliš malý bazén na pořádné plavání? Zkuste protiproud.


Máte sice poměrně velký bazén, v kterém se osvěžíte, uděláte si pár temp, zadovádíte. Je to sice super, ale abyste si pořádně zaplavali, tak o tom se vám může jen zdát. Pokud tedy nejdete do městského bazénu a podobně. Jenže se vám tak nějak nechce, když už máte doma na zahradě fajn bazén, navíc se nechcete někdy mačkat v přeplněném bazénu a ztrácet čas dopravou. Bazénová firma Gluc PBS s.r.o. rovněž nabízí protiproud FLOW JET 5000–400 V (95 m3/hod). Protiproud FLOW JET 5000–400 V (95 m3/hod) se hodí do bazénu, který je upevněn v zemi, a to do všech druhů bazénů jako jsou laminátové bazény, plastové bazény či foliové bazény.

palvání

Protiproud FLOW JET 5000 – 400 V (95 m3/hod) pak v bazéně vytváří proud vody, který se dá libovolně nastavit. Pak vytváří proud vody, proti kterému můžete plavat. Zlepší se vám kondice, zlepšíte se v plavání a pořádně si plavání užijete. Příjemně vás to unaví. V podstatě plavete a plavete a kolikrát se vám nemusí podařit dostat se svým vymakaným plaveckým stylem na konec bazénu. Protiproud od Gluc PBS s.r.o. můžete instalovat (respektive nechat si instalovat od profíků z Gluc PBS s.r.o.) i zcela dodatečně, kdy bazén již nějaký ten pátek máte na zahradě a používáte ho. Proud je tvořen pomocí trysek Protiproudu FLOW JET 5000–400.

bazén

Výhodou protiproudu je, že abyste si pořádně zaplavali a užili jste si to, zdokonalili se v plavání, nemusíte mít doma na zahradě extra velký plavecký bazén. Proud se dá vždy nastavit dle schopností dotyčného plavce a dá se přizpůsobit i pro děti. Díky Protiproudu FLOW JET 5000–400 V ušetříte místo na zahradě a také ne každý má rozlehlou zahradu. Další výhodou je, že ušetříte za velký bazén a tím pádem i za vodu a veškeré stavařské práce a podobně. Celkově vás protiproud vyjde mnohem levněji. Za Protiproud FLOW JET 5000–400 V u firmy Gluc PBS s.r.o. zaplatíte pouhých 30 843 korun.
Dokonce někteří profesionální plavci protiproud ve svých domácích bazénech využívají.