Svatba v online světě

Moderní doba skýtá mnoho báječných možností, jak se pochlubit s životními úspěchy a rodinou. S tím souvisí i fotografie svateb, jejích příprav apod. Díky Instagramu, Pinterestu i Facebooku máme motivaci být co nejkreativnější, protože se na fotky z oslavy vaší lásky budou pravděpodobně dívat stovky, možná i tisíce lidí.
 házení rýže na novomanželé

Inspirace na každém kroku

Sociální sítě poskytují skvělou příležitost nejen pro zveřejňování fotek, ale také pro inspiraci. Je tak velmi jednoduché zvolit a vymyslet originální a kreativní obřad, kterou si všichni užijí a ještě bude vypadat dobře. Velmi populární jsou v současnosti uvolněné a jednoduché obřady v přirozeném prostředí.
 
Češi se v loňském i letošním roce zamilovali do tzv. „stodolovek“. Tedy do svateb ve stodolách na venkově. Týká se to především středně velkých a větších oslav, ale není to podmínkou. Pokud mají snoubenci možnost, tak rádi volí právě přírodu a venkov. Ve světě jde tento trend již do ústupu, ale u nás jsou stodoly rezervované i na několik let dopředu.
 

Láska s hashtagam

Instagram je skvělá platforma pro zaznamenávání jedinečných, krásných a neopakovatelných momentů. A protože všichni zbožňujeme lajky, srdíčka a obdiv, tato příležitost je k tomu ideální. Všem sledujícím uživatelům se přece líbí fotografie v bílých šatech, nádherných kytic a velkých úsměvů. A vaši přátelé také rádi uvidí, že jste si se svou láskou řekli své ano.
 úprava účesi

Životní zážitek

Svatba v současnosti již není jen formalitou, ale skutečným rituálem. A nezáleží na tom, kde ji pořádáte, pro kolik lidí a kolik peněz na ní máte. Pro fotky je dobré všechno. Šaty, prstýnky, boty, kytice, oblek, místo a vše ostatní. Věřte, že hashtag najdete pro všechno. Snoubenci dnes místo běžných obřadů na radnici raději investují do pořádné oslavy, na kterou nikdo do konce života nezapomene.
 
A jak je to dnes s penězi? V průměru se jedná o částky mezi 20 a 50 tisíci korunami. Existují pochopitelně výjimky, které zaplatí klidně i 200 či 300 tisíc korun. S tím se ale jistě na Instagramu chlubit nebudete. Ale i tak se jedná o poměrně levnou záležitost, protože například v Rusku stojí průměrná svatba na 340 tisíc a v Británii až na 800 tisíc.