Služby

SEO

Stačí tři písmena a vyjádříme tím kompletně naše služby. Pokud Vám nejsou prozatím známy, pak Vás s nimi velice rádi obeznámíme. SEO je zkratka písmen anglického názvu. Představuje optimalizaci Vašich internetových stránek pro moderní vyhledávače jako je Google a Seznam. Našim úkolem je zlepšit vašim stránkám pozice ve vyhledávačích na internetu, takže pokud jste do dnešní doby nebyli vidět (tedy stránky), pak se to ode dneška změní!

média

  • Optimalizace www se zaměřuje na klíčová slova. Na jedno klíčové slovo se napíše jeden článek. K dispozici máme moderní PR články revolučního typu 2.0. Ty již vyhovují náročným požadavkům vyhledávačů na zpětné odkazy.

Máme vše pod kontrolou

Osm let zkušeností, pod správou více jak 200 webů najednou, více jak 280 tisíc napsaných článků a 1205 spokojených klientů. Čísla mluví za nás. Nepotřebujeme se vychvalovat, jsme spokojení, když vidíme Váš úspěch. K tomu velice rádi pomůžeme.
Poskytujeme kompletní služby SEO. V čem jsme výjimeční a proč byste si nás měli zvolit?
Máme 8 let zkušeností, a pokud jste přišli na náš web, znamená to, že svou práci děláme dobře, protože jsme si vás přitáhli k nám a to samé umíme i v případě vašich internetových stánek. Přitáhneme na ně zájemce a lidi, kteří se budou zajímat o vaše produkty či služby. Píšeme PR články komerčního typu, které jsou prioritní a pomohou nám zlepšit vaše pozice ve vyhledávačích.

puzzle

  • Jsme jedna z předních společností na českém trhu poskytující služby SEO.

Naše práce se zaměřuje na mnoho různých odvětví. Nejprve vždy komunikujete s majitelem společnosti, který s klienty běžně řeší základní podmínky a kritéria spolupráce.
S každým klientem vytváříme jedinečnou spolupráci. Úzce komunikujeme a zajišťujeme profesionální služby na míru. Každý projekt je pro nás výjimečný a každý klient může mít trochu jiné požadavky nebo jinou konkrétní představu.