Kdo je lepší milenec


Jaký muž je lepší milenec? Živočišný typ nebo něžný romantik? Každá žena má ráda jednou za čas pořádný spontánní a drsný sex. Stejně tak kdo by odolal svíčkám a něžnému mazlení?


Pojďme se na toto téma trochu zaměřit. Především je rozhodně nesmysl dělit muže na živočišné a romantické v tom smyslu, že předpokládáme, že jeden tip by snad mohl být lepší milenec než ten druhý. To, zda je muž dobrý milenec či nikoli není dáno tím, zda je živočišný, romantický, ale především tím, zda dokáže myslet na toho druhého. Zda mu záleží na uspokojení partnerky nebo především na svém vlastním.


růže v moři

Jak to bylo dříve?


Dlouhou dobu byl sex vnímaný především jako prostředek k rozmnožování. Pokud někdo z toho měl mít užitek ve formě slasti, byl to muž. Ne snad, že by ženy neprožívaly žádné vzrušení, ale na jejich uspokojování se tak nějak nemyslelo. Určitá změna nastala až ve dvacátém století. Dvacáté století je obdobím sexuální revoluce. Žena v tomto století získává nejen volební právo, ale také právo na vlastní orgasmus. Toto byla opravdu velmi revoluční chvíle.


ruce muže a ženy

A jak je to dnes?


V současné době ovšem dochází k určitým ne právě lichotivým změnám v tom smyslu, že muži zase začínají myslet především sami na sebe. Některé mladé dívky si například stěžují, že muž se dožaduje orálního sexu, ale sám ho není ochoten vykonávat. Z mužů se stávají sobci, kteří myslí především sami na sebe. Ano i v tomto ohledu se projeví špatná výchova.
miluji tě z kostiček


Na otázku jaký je muž, je lepší milenec, zda typ dravce nebo romantik, odpověď zní jednoduše. Ten, který myslí na uspokojení partnerky.


Samozřejmě to platí i naopak. Je celá řada dívek, které se domnívají, že si stačí lehnout a prostě jen čekat. Milování je o vzájemném obdarovávání se. Kdo to nedokáže včas pochopit, tak okrádá jak sebe, tak toho druhého a celý jeho život je podstatně okleštěný.